"RELAXOWNIA" - BASEN, hamaki

PLAŻA - LATO

1. MORZE BAŁTYCKIE – 5km- dla tych co chcą „po leżakować”, powdychać jodu, „po nic” nie  robić, budować zamki z piasku, pomoczyć się w słonej wodzie morskiej i się na słońcu zarumienić, można dojść pieszo, dojechać rowerem lub samochodem (parking 1km od plaży w Stilo), latem również bryczką :)
 
2. JEZIORA  najbliżej Sarbsko (działająca w sezonie szkoła Windsurfingu) i jezioro Choczewskie.
 
3. LATARINIA MORSKA STILO – wys. 33,4m – czynna dla zwiedzających od czerwca do sierpnia, z jej wierzchołka zobaczyć można nie tylko morze i pobliską Łebę, ale także jeziora Sarbsko i Łebsko oraz przepiękną panoramę okolicy.

4. JAZDA KONNA – można tu spędzić "wczasy w siodle": nauka jazdy konnej, wycieczki w terenie oraz przejażdżki bryczką. Wrażenia z wyprawy konnej nad morze lub jazdy wieczorem po lesie są niesamowite.

5. REZERWAT PRZYRODY– Choczewskie Cisy – wiek najstarszych okazów przekracza 100 lat.
 
7. RUCHOME WYDMY – 7km na zachód od Łeby, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Łebsko. Najwyższa góra ma wysokość 42m.        Wydmy przesuwają się w głąb lądu z prędkością od 1,5 do 2m a szczytowe odcinki, mniej stabilne, nawet do 9m w ciągu roku.

8. WIEŻA WIDOKOWA – „Kaszubskie Oko” w Gniewinie.

9. SEA PARK – Sarbsk - 6km największy na Północy park rozrywki dysponujący bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych i edukacyjnych 

10. ŁEBA PARK – Największy w Polsce Park Dinozaurów 

11. Restauracja "EWA ZAPRASZA" – znana w całej Polsce  i nie tylko (ok.1km)

12. ŁEBA „czynna” całą dobę :) -  19 km